درباره من

من امین واعظی از سال ۹۲ پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی صنایع کار خود را در زمینه ساختمان با شرکت آتین صنعت آغاز نمودم.با توجه به علاقه مندی و دغدغه های شخصی همزمان در رشته MBA در گرایش بازاریابی ادامه تحصیل دادم.
پس از اتمام دانشگاه کار میدانی خود را آغاز و با رصد بازار و احساس نیاز کارفرماها به یک مشاور متخصص در هر زمینه ای، پس از طی کردن دوره های تخصصی و آموزشهای لازم و همکاری با شرکتهای مختلف گروه تولیدی واعظی وین را در صنعت نمای شیشه ای تاسیس نمودم.
امیدوارم و باور دارم می توانم در این راه هم کمکی باشم برای کارفرماهای عزیز و هم بتوانم از هدر رفت سرمایه ملی جلوگیری کنم.

گروه تولیدی واعظی وین

تیم ما

ما باور داریم هیچ چیز نمی تواند جایگزین نیروهای انسانی مجموعه ما گردد. بهمین منظور پس از شناسایی خبره ترین افراد پس از تاسیس این گروه مانند یک خانواده کنار هم هستیم

آقای مهندس حمیدرضا شاکرانه

فارغ التحصیل رشته مهندسی برق که پس از دانشگاه با تاسیس شرکت پایاپن و مدیریت کارخانه تولید محصولات کاملا استاندارد و با کیفیت را تضمین می نمایند.

خانم مهندس شهره رزم خواه

فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری از سال ۹۰ با توجه به ظرافت‌های معماری، طراحی بهترین و متناسب‌ترین پنجره‌های پروژه را تضمین می‌نمایند.

تعهدات ما

با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه و ساخت و نصب پنجره ها و نما بر آن شدیم کلیه محصولات این گروه را تا ده سال تضمین کارکرد کنیم و اگر در هر زمانی عملکرد پنجره دارای اشکال شد اگر توانستیم رفع عیب کنیم که همان در محل تعمیر و اگر این امر ممکن نشد، پنجره شما را با یک پنجره بدون عیب و نو تعویض میکنیم.